شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
88750650
Tell
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

-

حوزه فعالیت شرکت جاده ابریشم رایانه

جاده ابریشم رایانه

معرفی مجموعه

موسسان مجموعه با هدف ارائه خدمات و راه حل با بالاترین کیفیت به همراه ارزش گذاری بیشتر به مشتریان که سزاوار احترام و دریافت حقوق خود می باشند ، با کسب مجوزهای لازم و با دارا بودن گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفور ماتیک وعضو نظام صنفی رایانه ای و با  بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در واحدهای فناوری اطلاعات ، شبکه های رایانه ای ، مراکز داده (Data Center  )، ذخیره سازی اطلاعات تحت شبکه ، تأمین تجهیزات ارائه گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش مشهورترین نام های تجاری دنیا EMC , Cisco , Dell-Sonicwall Arena, HP) ) تحت نام گارانتی ابریشم را آغاز نمود. همچنین با توان برقراری ارتباط با تولید کنندگان فن آوری در خارج از کشور ، امکان تامین تجهیزات و ارائه خدمات با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کننده ، اخذ و در جهت رضایتمندی مشتری بکار گرفته است . بهره گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولید کنندگان محصولات ارائه شده تحت نام گارانتی ابریشم ، امید  آن را دارد که توانسته باشد در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی ، گامی هر چند کوچک در صنعت IT کشور برداشته باشد.

دپارتمان فروش شرکت

فروش تجهیزات ذخیره ساز EMC

فروش تجهیزات ذخیره ساز EMC

 فروش و خدمات محصولات CISCO

فروش و خدمات محصولات CISCO

فروش محصولات HP (سرور و استوریج)

فروش محصولات HP (سرور و استوریج)

فروش محصولات امنیت شبکه

فروش محصولات امنیت شبکه

Sales Team

تیم فروش

شرکت جاده ابریشم رایانه یکی از وارد کنندگان بزرگ سرورها و ذخیره سازهای اچ پی تصمیم گرفته است جهت ارائه سرورها و استوریج ها با قطعات کاملاٌ اورجینال.

با ضمانت گارانتی ابریشم رایانه و همچنین با حذف واسطه ها ، خدمات ویژه ای را به مشتریان عزیز عرضه نماید .

مشاوره،نظارت و اجرا در حوزه فناوری اطلاعات
  • مشاوره و طراحی جامع بستر امن

  • مشاوره و طراحی مراکز داده (Data Center)

  • مشاوره و طراحی مجازی سازی در زمینه سرور ، سرویس و ذخیره سازی

  • مشاوره و طراحی شبکه های WANو LAN

  • مشاوره و ارائه راهکارهای جامع ذخیره سازی اطلاعات

  • مشاوره و طراحی سایت های امن (Disaster Recovery Site, StoreVirtual)

دپارتمان فنی شرکت

بخش فنی شرکتهای کامپیوتری یکی از مهمترین واحدهای تشکیل دهنده شرکت می باشد. سطح علمی بالا ، تجربه مناسب شرکت جاده ابریشم رایانه سبب گردیده  تا مشتریان شرکت با خیالی آسوده نسبت به خرید تجهیزات مورد نیاز خود اقدام نموده و در صورت نیاز ، از راهکارهای پیشنهادی کارشناسان این شرکت در خصوص پوشش نیازهای سازمان یا شرکتهای مطبوعشان استفاده نمایند و دغدغه خاطر در خصوص انتخاب راهکار نامناسب و صرف هزینه های کلان نداشته باشند . همچنین از خدمات فنی شرکت در خصوص نصب ، راه اندازی و troubleshooting  تجهیزات تهیه شده بهره مند گردند.

دپارتمان فنی شرکت جاده ابریشم رایانه متشکل از واحدهای ذیل جهت ارائه خدمات مناسب و سرویس های بروز برای پوشش نیازهای شرکت های خصوصی و دولتی ، سازمان ها و ارگان ها می باشد .

واحد امنیت
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ارتباط لاینفک آن با کسب و کار ، نیاز به ایجاد امنیت برای موفقیت کسب و کار ضروری می باشد  . لذا برقراری امنیت ارتباطات و اطلاعات جهت جلوگیری از تلاش رقبا برای بدست آوردن اسناد محرمانه هر شرکت یا سازمان و تعریف سیاستهای در خصوص نحوه دسترسی کاربران مجاز داخلی و خارجی بسیار الزامی می باشد . هر گونه دسترسی (مجاز یا غیر مجاز) به شبکه شرکت یا سازمان ، اتصال هر گونه Media خارجی از قبیل لب تاپ و یا فلش مموری که قبلا در یک محیط ناامن بوده و یا با بازکردن پیوست ایمیل های آلوده بطور تصادفی یا عمدی می تواند حامل ویروس یا نرم افزارهای جاسوسی باشد که موجبات ناامنی هرشبکه ای را فراهم آورد
0
مشتریان
0
قراردادها
0
اطمینان مشتریان
0
تحویل پروژه
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4

Search

>