شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
88750650
Tell
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

ذخیره‌سازی تمام فلش و یا هیبریدی

اثرات پیش بینی رخداد در ذخیره‌سازهای تمام فلش بقدری هوشمندانه است که تا قبل از اینکه ما متوجه بروز مشکل شویم سیستم در صدد برطرف کردن آن برآمده است.

پیشگویانه، آماده برایCloud، بی‌انتها

پیشگویانه ، شکاف برنامه کاربردی - داده را با قدرت تجزیه و تحلیل پیش‌بینی شده می‌توان از بین برد. پیش‌بینی و پیشگیری از مسائل قبل ازاینکه
به کسب و کارتان تأثیر منفی بگذارند.

بی انتها : (Timeless)

اجازه ندهید سرمایه‌گذاری برروی تجهیزات ذخیره‌سازی شما پیش از موعد مورد لزوم اتفاق بیفتد. با استفاده از مجوز همه جانبه، ارتقاء کنترلر با انعطاف‌پذیری بالا، یک گارانتی 99/999 درصدی مربوط به UP بودن و حفظ داده،  تنوعی از مدل‌های معروف و نهایتاٌ ذخیره‌ساز اچ پی شما بی‌وقفه و بی‌انتها خواهد بود.

آماده برای Cloud :

تضمین محیط آینده شما در Cloud با پویایی و امکان حرکت مابین سایت خودتان و محیط عمومی Cloud

پیشگوئی :

شکاف بین برنامه و داده را با قدرت HPE InfoSight ببندید. پیش‌بینی و پیشگوئی از مسائل قبل از اینکه برروی کسب و کارتان تأثیر بگذارند.

HPE 3PAR StoreServ Storage

آرایه ذخیره‌سازی HPE 3PAR StoreServe

تولدش برای مراکز داده تمام فلش بوده است .
رسیدن به سطوح خدمات حیاتی با بهره‌گیری از سرعت بالای ورودی – خروجی در هر ثانیه (3.8million IoPs) با قابلیت 99/999 درصدی و کیفیت خدمات انعطاف پذیر (QoS) در ذخیره‌سازی فلش.

ذخیره‌ساز HPE Nimble

توانمندی ذخیره‌سازی فلش و تجزیه و تحلیل‌های پیش‌بینی‌ها برای دسترسی سریع و قابل اعتماد به داده ارائه می‌گردند. تجزیه و تحلیل های پیش‌بینی‌ها از طریق HPE Info Sight از بروز مشکلات جلوگیری می‌نماید. بدین‌رو تضمینی برای دسترسی‌‌‌99/999 درصدی به داده و حل معظلات پیش‌آمد در 86 درصد از موارد حتی پیش از آنکه ما متوجه آن بشویم .

HPE Nimble Storage
HPE Nimble Storage

HPE Simplivity زیرساخت‌های فوق‌العاده همگرا دارند

عملکرد عالی راه‌حلهای تمام فلش
کامل‌ترین راه‌حل متمرکز در صنعت و مبتنی بر سیاست، مدیریت متمرکز ماشین‌های‌ مجازی و بهره‌گیری در تمامی ابعاد از فشرده‌سازی و تکنولوژی Deduplication

تجهیزات ذخیره سازی هیبرید و آرایه های تمام فلش

اچ پی انتقال را آسان می کند

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

هزینه مهاجرت و انتقال داده بیش از آن است که بتوان حدس زد. اچ پی این مشکل را با نرم‌افزارهای 3PAR بنام (3PAR Federation Software) را حل می‌نماید. بسادگی و با کمترین هزینه می‌توان از روی تجهیزات EMC ،IBM به ذخیره‌ساز 3PAR مهاجرت نمود، نرم‌افزار مورد بحث برای 180 روز رایگان می‌باشد.

شروع به ذخیره سازی تحت فلش نمایئد

تفاوت بین فناوری‌های آرایه فلش را مشاهده نمائید و یک لیست از قابلیت‌های کلیدی را برای نگاه کردن به جهان فلش کشف کنید.

جابجائی به دنیای فلش بدون معطلی

ارزش‌های مقیاس‌پذیری و محافظت با توان مالی سنجش نخواهند‌شد. بهتر آنست در مورد بازیابی داده در زمان بروز حوادث غیرمترقبه در جهان ذخیره‌سازی مبتنی بر فلش بخوانیم .

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

پیش‌بینی و جلوگیری کردن از مشکلات پیش از آنکه کسب و کار ما را تحت تأثیر مخرب خود قرار دهند. تجزیه و تحلیل‌های موارد پیش‌بینی توسط InfoSight  اچ پی به شما این امکان را میدهد که عملکرد ذخیره‌ساز خود را تحت نظارت داشته باشید.

با یک متخصص ذخیره‌سازی تمام فلش و هیبرید ارتباط برقرار کنید

کارشناسان ما سوالات شما را پاسخ خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد
که فرآیند تغییر زیرساخت ذخیره‌سازی خود را آغاز کنید.
شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد www.jarco.ir

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search

>