شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
88750650
Tell
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address
سرورهای رک مونت اچ پی

سرورهای دی ال پرولینت اچ پی ای :

نمونه بهینه شده سرورهای رک و امن ترین آنها در صنعت خود که IT هیبریدی را ساده نمود و یک تجربه محاسباتی را بوجود آورده است .استاندارد برای سرورهای بهینه شده رک

انتخاب از خانواده سرورهای چند منظوره ، انعطاف پذیر و مبتنی برنرم افزار که متناسب با ظرفیت کاری گوناگون و توسط یک راه حل مدیریت یکپارچه کنترل میگردد، می تواند صورت پذیرد . شما می توانید از رنج کامل محصولات خانواده سرورهای رک و تاور در بخش راهنما دیدن فرمائید.

ارائه عملکرد سرورهای دوپردازشگر در سرورهای مقرون بصرفه ، اقتصادی تک پردازشگر:

ارائه یک نمونه توسعه یافته از سرورهای پرولینت همانند نسل دهم مدل DL325 . شایان ذکر است این مدل در ایران ارائه نمی گردد و سری های AMD CPU می باشد. این سرور تک پردازنده AMD سوکت یک تعادل فوق العاده ای از پردازشگر ، حافظه و I/O را برای محیطهای مجازی و حجم کاری بالا و داده های متمرکز رابرقرار می نماید.
سرورهای اچ پی
راهکارهای سرورهای DL

راهکار DL شما مبتنی برنرم افزار

فرایندهای پیچیده دستی خود را حذف نمائید، فوریت بخشیده به همکاریهای IT و افزایش ارائه خدمات IT توسط انتقال سرورها ، ذخیره سازها و شبکه کردن آنها در زیرساختهای مبتنی برنرم افزار. اچ پی OneView برگرفته از software-defined می باشد که به صورت یک رویکرد برنامه نویسی برای مدیریت زیرساخت با استفاده از اتوماسیون فرآیند کاری ، یک داشبورد مدرن و یک شریک جامع اکوسیستم عمل می نماید.

مروری برراهنمای خانواده Proliant DL580 Gen10 که مقیاس پذیری بالائی برای حجم فعالیت حیاتی در کسب و کار دارد.

سرور اچ پی ای پرولینت DL580 Gen10 با مقیاس پذیری جدید در استاندارد سطح بهروری سازمانی برای کسب و کارهای حیاتی با حجم فعالیت بالا ارائه شده است. این سروردر سایز 4U و با چهارعدد پردازنده اینتل ، قابلیت توسعه ، با عملکرد بالا و قدرت محاسباتی بسیار خوب ارائه دهنده یک استاندارد جدیدی در بین رقبا بوده است.

سرور Hp ProliantDL580G10

سرورهائی برای انجام کارهائی که شما نیاز اجرای آن دارید

سرنوشت مالی خود را در IT کنترل کنید


اچ پی ای این امکان را به شما میدهد که فقط زمانی برای منابع بکاررفته در سرور هزینه کنید که به آن نیاز دارید، یعنی مقیاس پذیر بر پایه تقاضا و بدون تحمیل نمودن هزینه های غیرلزوم و نمایشی. مدلهای پرداخت و منعطف با نتایج کسب و کار مطابقت دارند و در صورت پیش آمدن نیازهای از قبل دیده نشده کاملاٌ مقیاس پذیر باشند.

حفاظت از دارائی‌های دیجیتال و داده‌با امنیت منحصر به فرد

سرورهای نسل دهم اچ پی در ردۀ DL با حمایت و پشتیبانی Firmware منحصر بفرد آن، کنترل امنیت سایبری خود را برروی سیلیکون ها قرار داده اند .همراهی و یکی شدن با زنجیره تأمین حفاظت شدۀ اچ پی این امکان را به یک سیلیکون ریشه قابل اعتماد با توجه به طراحی جدید و مبتنی بر امنیت Firmware به منظور کاهش خطرات سایبری بوجود خواهد آورد. اچ پی دستاورد جدید خود را به جهت برقراری امنیت بیشتر در سطح Firmware سرور یا دیگر تجهیزات داده را با نام "Silicon root Of Trust" معرفی نموده است .

سازمان خود را چابک کنید:

 

سرورهای اچ پی نسل دهم برای چابکی از طریق مدیریت و ویژگیهای تنظیم همانند بهره وری های بهبود یافته در حافظه های پایدار و مقیاس پذیر طراحی شده اند . با توجه به نیازهای منحصربفرد خود و تطابق آن با میزان محاسبه و حجم کاری به بیشینه ترین وضعیت بهره وری در سیستم خود دست خواهید یافت.

ویژگیهای سرورهای رکمونت اچ پی

HPE Proliant DL120G10

HPE Proliant DL120G10

پلت فرم ایده آل و جمع و جور برای کسب و کارهای در حال رشد که محدودیت فضا دارند .
HPE Proliant DL360G10

HPE Proliant DL360G10

محاسبات انبوه با دو پردازنده و یک یونیت بصورت استاندارد با افزایش قابلیت بی نظیر برای محیطهای چند کاره
HPE Proliant DL380G10

HPE Proliant DL380G10

پیشرو در صنعت سرور با دو پردازنده و سایز 2U در رک و در نظرگرفتن کلاس جهانی این سرور و تطبیق پذیری عالی برای محاسبات چند کاره را می توان ذکر نمود.
HPE Proliant DL560G10

HPE Proliant DL560G10

سرور با ظرفیت های بالا در مقیاس پذیری ، در حجم بالای کار در زمانهای حیاطی کسب و کار. این تجهیز با 4 عدد پردازشگر و دو یونیت ارتفاع ارائه دهنده عملکردهای محاسباتی در زمانهای بحرانی کسب و کار می باشد.
HPE Proliant DL580G10

HPE Proliant DL580G10

سرور امن اچ پی پرولینت DL580 Gen10 به همراه 4 عدد پردازشگر با استانداردهای سازمانی ارائه کننده بهره وری بالا و قابلیت توسعه را برای برنامه های کاربردی حیاتی کسب و کار می باشد.
شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد www.jarco.ir

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search

>