شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
88750650
Tell
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

ذخیره سازی داده

درابعاد کوچک و با عدم محدودیت در مقیاس با راه حل های ذخیره سازی داده که سریع، انعطاف پذیر، کارآمد و بصورت یکپارچه ارائه میگردند شروع کرده و کسب و کار را بی دغدغه ادامه دهید.

بی انتها : (Timeless)

اجازه ندهید سرمایه گذاری برروی تجهیزات ذخیره سازی شما پیش از موعد مورد لزوم اتفاق بیفتد . با استفاده از مجوز همه جانبه، ارتقاء کنترلر با انعطاف پذیری بالا، یک گارانتی 99/999 درصدی مربوط به UP بودن و حفظ داده، تنوعی از مدلهای معروف و نهایتاٌ ذخیره ساز اچ پی شما بی وقفه و بی انتها خواهد بود.

آماده برای Cloud :

تضمین محیط آینده شما در Cloud با پویایی و امکان حرکت مابین سایت خودتان و محیط عمومی Cloud

پیشگوئی :

شکاف بین برنامه و داده را با قدرت HPE InfoSight ببندید . پیش بینی و پیشگوئی از مسائل قبل از اینکه برروی کسب و کارتان تأثیر بگذارند .

ذخیره ساز HPE Nimble : بصورت بنیادین ساده در همبندی و آماده برای محیطهای Cloud می باشد .

ذخیره ساز اچ پی نیمبل در حالت بهره برداری حداکثر از امکانات ذخیره فلش ، توان پیش بینی و تجزیه و تحلیل به منظور دسترسی سریع و قابل اطمینان به داده ها را در اختیار قرار میدهد . تجزیه و تحلیل پیشگویانه دریافتی از HPE info sight پیش گوئی و جلوگیری میکند از بروز مشکلات به جهت کمک به تضمین دسترسی 99.9999% به داده .  معماری multi cloud برای منعطف بودن استقرار داده برروی فلش درحالتهای loud بالا ، در یک ساختارهمگرا یا محلهای عمومی Cloud بکار گرفته میشود.

آخرین نوآوریهای اچ پی

اچ پی InfoSight : همه چیز برای مراکز داده

اچ پی InfoSight : همه چیز برای مراکز داده

زیرساخت خود را مستقل کنید تا مجبور نباشید روزها، شب ها و تعطیلات آخر هفته خود را با آتش و کوهی از مشکلات در جنگ باشید

ذخیره ساز چابک (Nimble) اچ پی

ذخیره ساز چابک (Nimble) اچ پی

پلت فرم فلش نسل جدید و بعدی چهارراه  برای پیروزی به ارمغان می آورد. تضمین بالاترین بهره وری در ظرفیت از هر آرایه ای از فلش در حالیکه آینده متعلق به ذخیره سازهای کلاس memory و NVMe می باشد . همچنین از لحاظ قیمت و عملکرد یک به 3 میباشد که تمام قدبرای محیطهای هیبرید فلش آماده می باشد.

اچ پی 3PAR (برای دفاتری  با سایز میانی و عظیم )

اچ پی 3PAR (برای دفاتری با سایز میانی و عظیم )

افزایش باز در مراکز داده تمام فلش با دوبرابر کردن عملکرد و تراکم کاری، این قابلیتهای حیاتی کم نظیر، رهبری در صنعت هیبرید IT را برای اچ پی به ارمغان آورده است .
01

HPE Pointnext

خدماتی که سرعت بخشیدن به تحول دیجیتالی شما را افزایش می دهند
2

تضمین فوق العاده سادگی

یک شاهکار که تضمین پشتیبانگیری در عین سادگی را تضمین می نماید و این کار توسط قدرت تکنولوژی ساده شده اچ پی صورت خواهد پذیرفت
3

سیتمهای همگرا و انعطاف پذیر اچ پی

یک مدل سیستم همگرا با مخزنی از منابع روان ، افزایش چابکی کسب و کار و ایجاد یک TCO بی نظیر را ایجاد خواهد کرد.

Search

>