شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

سن استوریج‌های 3PAR اچ‌پی HPE 3PAR Storage

این سری از استوریجهای کمپانی 3PAR  از جمله قدرتمندترین استوریج‌‌های رده اینترپرایز در محصولات کمپانی اچ‌پی‌ای می‌باشد. این دستگاه ذخیره‌ساز از قالب انعطاف پذیر بالایی برخوردار است و قابلیت پشتیبانی از  Flash Array را ارائه می‌دهد. استفاده از فنــــاوری هایی مانند  Deduplication یکی از ویژگی‌های این محصول به شمار می‌آید که باعث کاهش هزینه‌های عملیاتی می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این محصول می‌توان به استفاده از پردازنده Thin Express ASIC نسل 5 اشاره کرد. این قابلیت منجر به افزایش سرعت عملیات Deduplication و محاسبات RAID می‌گردد. با افزودن قابلیت‌هایی نظیر تطبیق پذیری، کارایی و تراکم بالا به مجموعه ویژگی‌های این محصول، خواهید دید که چگونه این ذخیره‌ساز به یک رقیب جدی برای سایر محصولات در این زمینه تبدیل شده است.

اچ‌پی‌ای  HPE 3PAR StoreServ، برای پاسخگویی به درخواستهای بیشمار شما در فشارکاری بالا ساخته شده است و ارائه دهنده خدمات ابری با بیش از 3 میلیون IOPS و زمان تاخیر زیر میلی ثانیه می باشد. ارتقاء مرکز دادهای تجارت خود از چند TBتا بیشتر از 20PBبا راهکارهای قابل ارتقاء.
خانواده HPE 3PAR StoreServ سیستمهای ذخیره سازی بهینه سازی شده با فلش، مرکز دادهای شما را مدرن می کنند تا بار کاری غیرقابل پیش بینی را تحمل کنید  و HPE دارای تنها فضای ذخیره سازی هوشمند برای تضمین در دسترس بودن داده 99.9999٪ است. دسترسی سریع و خودکار ، طراحی چند منظوره، فشرده سازی و شتاب سخت افزاری با تأخیر زیر 1 میلی ثانیه - همه در یک معماری ذخیره‌سازی Teir1 که میتواند از داده‌های کوچک به داده‌ای در مقیاس‌های بزرگتر تبدیل شود.
استوریج HPE 3PAR Storage

سرعت قابل قبول برای هر تقاضا (Affordable Speed For any Demand )

برای پاسخگویی به نیازهای شدید ارائه دهندگان خدمات ابری تلفیقی ساخته شده است (consolidated cloud service)، اچ‌پی‌ای HPE 3PAR StoreServ، بیش از 3M IOPS و تأخیر ثابت زیر میلی ثانیه را فراهم می‌کند. محل قرارگیری استقرارهای میانی و سازمانی خود را (Enterprise Deployments) با راه حل‌هایی تغییر دهید که آن مقیاس را از چند ترابایت به بیش از 20 ترابایت برسد.
خانواده HPE 3PAR StoreServ سیستم‌های ذخیره‌سازی داده بهینه شده با فلش مرکز داده شما را مدرن می‌کند تا بارهای غیرقابل پیش بینی را بدون زحمت کنترل کند. HPE تنها فضای ذخیره‌سازی هوشمند را دارد که 99.9999% در دسترس بودن داده را تضمین می‌کند. تهیه سریع و خودکار (rapid and automated provisioning) طراحی multi-tenant، تکثیر و فشرده‌سازی و تأخیر زیر 1 میلی ثانیه همه در معماری ذخیره‌سازی سطح 1 است (tier-1) که از مقیاس‌های کوچک شروع می‌شود تا بزرگ

START SMALL AND SCALE BIG

 
با چند ترابایت در یک سیستم واحد شروع کنید و تا مقیاس 80PB در یک فدراسیون 4 سیستم با یک سیستم عامل مشترک، مجموعه ویژگی‌ها مدیریت را تغییر دهید.

Flexibility with Peer Persistence

فضای ذخیره سازی بسیار قابل تنظیم (پیکربندی) و گسترده برای حجم کارهای multi-tenant قرار دهید و به کار گیرید

Fast scalable performance up to 3M IOPs

بازدهی (عملکرد) ثابت mixed-workload که توسط HPE 3PAR Gen5 ASIC تسریع شده‌است را تجربه کرده و از سطوح QOS لازم که برای بالاترین اولویت برنامه‌ها بهینه‌سازی شده است، اطمینان حاصل کنید

Flash optimised data protection

 
از میزان زمان خرابی (downtime)، خدمات داده‌ای tier-1، امنیت multi-tenant و مدیریت کپی داده‌ها جلوگیری و اجتناب کنید

ذخیره‌ساز HPE 3PAR StoreServ رتبه نخست را داراست

HPE 3PAR StoreServ در رتبه نخست صنعت آرایه‌های ذخیره‌سازی میان رده را در اختیار دارد و یک آرایه تمام فلش پیشرو محسوب می‌گردد. این یک معماری بی‌وقفه است که به هزاران مشتری در حذف مخازن ذخیره‌سازی پیچیده و مدرن سازی زیرساخت ذخیره‌سازی آنها کمک می‌کند. از رده میانی تا سازمانی به منظور بهره‌گیری از فناوری تمام فلش دربار کاری متشکل از فایل و بلوک می‌توان به چند ترابایت در یک سیستم شروع نمود و تا مقیاس بیش از هشتاد پتابایت در یک گروه چهار سیستمی را به همراه یک سیستم عامل متداول مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و مدیریت اشاره داشت.

محفاظت شده

اجتناب از خرابی و از کارافتادگی با سرویس داده درج یک
 1. تکرار انعطاف پذیر و توسعه مقیاس
 2. حفاظت از اطلاعات بهینه شده فلش
 3. 9999% قابلیت استفاده بودن گارانتی

قابل پیش‌بینی

پیش بینی و جلوگیری از مسائل در سراسر ساختمان زیرساخت
 1. کاهش هزینه‌های عملیاتی IT
 2. تجزیه و تحلیل دو طرفه برای محیط‌های مجازی شده
 3. HPE Infosight (توان دید و تسلط بر مبنای اطلاعات)

سریع

سازگار با عملکرد بار کاری مختلط تا بیش از 3 میلیون پردازش ورودی و خروجی
 1. کیفیت سرویس مطمئن
 2. نسل پنجم مدار مجتمع کاربرد اختصاصی HPE 3PAR
 3. پیروزی در نتیجه (انجمن کارائی ذخیره‌سازی)SPC-2

قابل انعطاف

بسیار تنظیم پذیر و مقیاس پذیر برای بارکاری اشتراکی
 1. تداوم همتراز
 2. یکپارچگی فایل و بلوک
 3. شبکه ذخیره سازی هوشمند
ذخیره‌ساز اچ پی HPE 3PAR StoreServ

مشخصات فنی HPE 3PAR StoreServ 8000

 • کانال فیبر:4-24
 • حداکثر نود کنترل کننده: 4
 • حداکثر پورت‌های میزبان: 24
 • حداکثر ظرفیت دیسک: 4000TiB

ذخیره‌ساز اچ‌پی HPE 3PAR StoreServ 8000

استوریج اچ‌پی HPE 3PAR StoreServ 8000 یک فضای ذخیره‌سازی انعطاف پذیر Tier 1  را با قیمت مناسب ارائه می دهد. ذخیره‌ساز HPE 3PAR StoreServ 8000 مزایای عملکرد یک معماری فلاش بهینه سازی شده و هدفمند را بدون جابجایی و حرکت داده‌ها (Data Mobility) فراهم می‌کند. مدل جدید HP 3PAR Gen5 Thin Express ASIC یک سخت افزار سریع silicon-based از تکنولوژی Thin ارائه می‌دهد که شامل inline deduplication می‌‌باشدکه با استفاده از این عملکرد می‌توان با همان کارایی قبلی، 75 درصدی هزینه‌های عملیاتی را کاهش داد. استوریج اچ‌پی HPE 3PAR StoreServ 8000 با قابلیت انعطاف پذیری بالا برای بهینه سازی بیشترعملکرد all-flash array طیف گسترده ای را به شما ارائه می‌دهد. HPE 3PAR StoreServ 8000 با قابلیت تطابق پذیری، کارایی و تراکم بی نظیر،طیف وسیعی از گزینه‌ها را جهت پشتیبانی از همگرایی واقعی پروتکل‌های بلاک و فایل در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد، و با عملکرد Arrayهای تمام فلش و استفاده از کَش اطلاعات توسط Spinning Media به بهینه سازی هزینه‌های سازمانی کمک می‌کند.

اچ‌پی HPE 3PAR 8000 Storage  خدمات کاملی همچون: سرویس داده Tier-1، انتقال داده بصورت یکپارچه بین سیستم‌ها، Quad-node انعطاف پذیر، ایجاد دسترسی کامل از طریق مجموعه‌ای از فناوری‌های ایستا و سیستم حفظ و نگهداری ساده و کارآمدی برای داده ها از طریق نرم افزار HPE StoreOnce تهیه و ارائه می‌دهد.

چهار مدل از این خانواده استوریج در بازار موجود می‌باشد که شامل : ۸۲۰۰، ۸۴۰۰، ۸۴۴۰ و ۸۴۵۰ می باشد. بدون ایجاد وقفه و مشکل می توانید در راستای رشد سازمان، استوریج خود را به آسانی ارتقاء دهید. شرکت اچ‌پی‌ای با ارائه سری محصولات استوریج 3PAR  تجربه‌ای مادام العمر به کاربران خود در کنار ارتقاء آسان و یکپارچه در مقیاس پذیری بیشتر، ارائه می‌دهد.

ذخیره‌ساز اچ‌پی HPE 3PAR 9000 StoreServ

ذخیره‌ساز HPE 3PAR StoreServ 9000 به شما کمک می‌کند تا بارهای اصلی ذخیره‌سازی اولیه‌ برای پرونده و بلوک را بر روی یک سامانه All-Flash در کلاس سازمانی، بدون به خطر انداختن عملکرد، مقیاس پذیری، خدمات داده یا انعطاف پذیری پاسخ دهید. این سیستم مبتنی بر معماری اثبات شده HPE 3PAR است و به منظور ساخت یکپارچه سازی تمام فلش، ارائه عملکرد، سادگی و سرعت مورد نیاز برای پشتیبانی از محیط فناوری اطلاعات ترکیبی شما ساخته شده است. این سیستم استوریج به شما راهکاری ارائه می دهد که می تواند نتایج تجاری بهتری را برایتان به ارمغان آورد.
HPE 3PAR StoreServ 9000/20000 برای اتصال Host از Fiber Channel با عملکرد بالا استفاده می‌کنند.
ماژول HPE 3PAR 750GB NVMe SCM Module:
ماژول حافظه کلاس ذخیره‌سازی (Storage Class Memory Module) بطور قابل توجهی عملکرد آرایه‌های تمام فلش (All Flash Array) در بارهای کاری خاص بهبود می‌بخشد. این کار از طریق الگوریتم‌های ذخیره‌سازی هوشمند با کاهش تأخیر انجام می‌شود.

مشخصات فنی HPE 3PAR 9000 StoreServ

 • کانال فیبر:0-80
 • حداکثر نود کنترل کننده: 4
 • حداکثر پورت‌های میزبان: 80
 • حداکثر ظرفیت دیسک: 6000TiB
ذخیره‌ساز اچ پی HPE 3PAR 9000 StoreServ

مشخخصات فنی مدل HPE 3PAR 9450 StoreServ

Capacity Details: 9450
Number of Controller Nodes: 2 or 4
HPE 3PAR Gen5 ASICs: 4 or 8
Processors: 4-8 x 10-core 2.4 GHz
Total Cache: 896 GiB
Total Cache per node pair: 448 GiB
Maximum Host Ports: 80 ports
32Gb/s Fiber Channel Host Ports: 0 - 40 ports
16Gb/s Fiber Channel Host Ports: 0 - 80 ports
10Gb/s iSCSI Host Ports: 0 - 40 ports
10Gb/s Ethernet Ports for File Persona: 0 - 24 ports
Built-in 10GbE Ports: 2 - 4 ports
Number of Solid State Drives: 6 - 576
Max Raw Capacity: 6000 TiB
Maximum Usable File Capacity: 2 - 512 TiB
RAID Levels: RAID 0, 1, 5, 6
RAID 5 Data to Parity Ratios: 2:1 - 8:1
RAID 6 Data to Parity Ratios: 4:2, 6:2, 8:2, 10:2, 12:2, 14:2
Drive Capacities (SSDs): 920GB SSD, 1.92TB SSD, 3.84TB SSD, 7.68TB SSD, 15.36TB SSD
Number of Add-on Drive Enclosures: 2 - 48 enclosures
HPE 3PAR 20000 StoreServ

مشخصات فنی HPE 3PAR 20000 StoreServ

 • کانال فیبر:0-160
 • حداکثر نود کنترل کننده: 8
 • حداکثر پورت‌های میزبان: 160
 • حداکثر ظرفیت دیسک: 96000TiB

ذخیره‌ساز اچ‌پی HPE 3PAR 20000 StoreServ

شرکت اچ پی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ذخیره‌سازی، استوریج‌های اچ پی HPE 3PAR 20000 را به بازرا عرضه کرده که دارای ویژگی‌های بسیار منحصر به فرد است. این محصولات که از جمله ذخیره‌سازهایAll-Flash  این کمپانی هستند، تنها دستگاهی است که قابلیت پشتیبانی از 8 عدد Node (کنترلر) به طور همزمان و درایو‌های SSD را فراهم می‌آورند.  ذخیره اطلاعات بر روی درایو‌های SSD منجر به پشتیبانی از تمام حجم بار کاری می‌گردد همچنین سرعت دسترسی به داده ها را بهبود می‌بخشد. این مجموعه از استوریج ها با داشتن پردازنده  ASIC5 عملکرد Deduplication را بهبود می‌دهند و در مقایسه با  مدل‌های قبلی می‌توانند تا 75 درصد در فضای ذخیره‌سازی اطلاعات، کاهش هزینه داشته باشند. این ذخیره‌سازها بسیار مناسب جهت پیکربندی ذخیره اطلاعات در قالب مراکز داده (Data Center) می‌باشند.  هر دو رده 8000 و 20000، مدل‌های دسترسی File-level و Block-level را فراهم می‌کنند، همچنین از رایانش ابری به طور کامل پشتیبانی می‌کنند. از جمله ویژگی بارز استوریج‌های سری HPE 3PAR 20000 این است که بیشتر از 3 میلیون IOPS را در کمتر از 1 میلی ثانیه پشتیبانی نموده و تا 15PB ظرفیت ذخیره‌سازی را مهیا می‌نمایند. HPE 3PAR 20000 قابلیت‌های زیاد نرم افزاری به خصوص قابلیت‌های جدید Flash Array جهت استفاده در مراکز داده، افزوده شده است. همچنین این ذخیره‌ساز‌ها قابلیت‌های نسل قبلی مانند High Avaliability را با سرعت بالاتری ارائه می‌دهند.لازم به ذکر است سری HPE 3PAR 20000 در چهار مدل 20800 – 20840 – 20850 – 20450 روانه بازار شدند که در میان آنها مدل 3Par 20450 و  3Par 20850 از جمله ذخیره‌ساز‌های ALL-Flash می‌باشند.

ذخیره‌سازی کارآمد، مقرون به صرفه و همیشه در دسترس

 • 3PAR  جزو سیستم‌های Flash-Optimized Data Storage است.
 • دیتا سنتر شما را مدرن، پیچیدگی را حذف و دسترسی به داده را تا 99.9999% کنترل و مدیریت می‌کند.
 • سرعت در آن با وجود نسل پنجم Assured Qos ،ASIC و زمان تاخیر زیر یک میلی‌ثانیه فراهم می‌شود.
 • دارای طراحی Multi-tenant، زمان تاخیر زیر یک میلی‌ثانیه (0.2-0.8 ms) و تکنولوژی Thin و Deduplication است که همگی تحت معماری ذخیره‌سازی Tier-1 امکان پذیر است.
 • مدیریت اتوماتیک و سرعت 8 برابری سرویس  Provisioning را با وجودHPE OneView ، OpenStack Integration و Federated Data Mobility فراهم می‌کند.
 • با وجود Multi-tenant و سرویس داده Tier-1 از Downtime جلوگیری می‌شود.
 • دسترسی پذیری 99.9999%، Flexible Replication و Flash-Optimized Data Protection را فراهم می‌کند.
 • با وجود تکنولوژی‌های با صرفه و قوی، TCO کاهش می‌یابد، بنابراین صرفه جویی گارانتی می‌شود. این تکنولوژی‌ها شامل Adaptive SSD Sparing و Deduplication است. به طور کلی بسته به کسب و کار شما مقرون به صرفه است.
 • تنها در یک یونیت 563 ترابایت فضای ذخیره‌سازی دارد و در کل از چند ترابایت تا 80 پتابایت فضای ذخیره‌سازی فراهم می‌کند.
 • می‌توان از 3PAR به عنوان Tier-1 all-flash Array Data Storage هم یاد کرد.
 • با داشتن تکنولوژی Hardware-Accelerated Thin کاهش هزینه های ذخیره فلش را فراهم می‌کند
شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد
سایت‌های شرکت
jarco.ir
وبلاگ‌هایی که مقالات علمی و فنی شرکت در آن قرار گرفته استhttp://iranhpe.com,

logo-samandehi

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search