شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
88750650
Tell
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

iLO Federation چیست

iLO Federation یک ویژگی مهم در سرورهای HPE است که به مدیران سیستم امکان مدیریت چندین سرور HPE را از یک نقطه فراهم می‌کند. این ویژگی امکان ایجاد یک مجموعه از سرورهای HPE با استفاده از یک iLO (Integrated Lights-Out) در هر سرور را فراهم می کند.

با استفاده از iLO Federation، مدیران می‌توانند تمامی سرورهای HPE خود را از یک محیط متمرکز مدیریت کنند و از این طریق، می‌توانند زمان، هزینه و نیروی انسانی مورد نیاز برای مدیریت سرورها را کاهش دهند. همچنین، این ویژگی به مدیران اجازه می‌دهد تا به راحتی تنظیمات و پیکربندی‌های مشابه را برای تمامی سرورهای خود اعمال کنند، از جمله اضافه کردن کاربران، تنظیمات شبکه و تنظیمات پیشرفته دیگر.

در کل، iLO Federation یک ویژگی مهم و کارآمد در سرورهای HPE است که به مدیران سیستم امکان مدیریت چندین سرور را به صورت مرکزی و از یک نقطه فراهم می‌کند. این ویژگی به آنها امکان می‌دهد تا زمان، هزینه و نیروی انسانی مورد نیاز برای مدیریت سرورها را کاهش دهند و کارایی سیستم های خود را بهبود ببخشند.

شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد
سایت‌های شرکت
jarco.ir
وبلاگ‌هایی که مقالات علمی و فنی شرکت در آن قرار گرفته استhttp://iranhpe.com,

logo-samandehi

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search