شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

Samsung PM1733 NVMe SSD

A New Generation of Flash Technology

در دنیای در حال توسعه فناوری اطلاعات، نیاز به حافظه سریع و با کارایی بالا برای دستگاه های ذخیره سازی و سرورها بسیار مهم است. یکی از جدیدترین و قدرتمندترین محصولات موجود در فضای ذخیره سازی، SSD سامسونگ PM1733 NVMe است.

محیط های سازمانی الزامات منحصر به فردی برای اطمینان از عملکرد بهینه تجهیزات ذخیره سازی خود در 24 ساعت شبانه روز دارند. مهمترین الزام جلوگیری از آسیب یا از دست دادن اطلاعات به دلیل قطعی برق غیرمنتظره است. با در نظر گرفتن همه این عوامل، ، مدیران IT و مراکز داده برای یافتن راه‌حل‌های حافظه کارآمدتر و مطمئن‌تر به چالش کشیده می‌شوند.

سامسونگ برای اولین بار سه فناوری جدید را در یک درایو حالت جامد به نام PM1733 معرفی کرده است. مجازی سازی SSD سامسونگ اجازه می‌دهد تا هر PM1733 به 64 درایو مجازی مجزا تقسیم شود. از طریق یادگیری ماشینی V-NAND، SSD ها نه تنها می‌توانند به طور دقیق ویژگی های سلول را پیش بینی و تأیید کنند، بلکه تغییرات در الگوهای مدار را نیز تشخیص می دهند.
علاوه بر این، درایو دارای فناوری  (FIP) است که PM1733 را قادر می‌سازد تا سلول‌های NAND خراب را شناسایی کرده و در واقع بازیابی کند و سپس داده‌ها را بدون اختلال در عملکرد عادی یا تأثیر بر عملکرد حرکت دهد. PM1733 اولین دستگاه از سری جدید SSD های "هرگز نمی میرد" است - که تنها توسط سامسونگ، پیشرو در فناوری الکترونیک، برای شما آورده شده است.
هارد سامسونگ
انعطاف‌پذیری فیزیکی و دیجیتالی برای رفع نیازهای شما، PM1733 از PCIe Gen 3 و PCIe Gen 4 پشتیبانی می‌کند و در ظرفیت‌های متعدد موجود است. علاوه بر این، کاربران می توانند Firmware آن را  تغییر دهند. این ویژگی‌ها به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد تا عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی را برای انواع معماری‌ها و محیط‌ها به ارمغان بیاورید

SSDهای مدل PM1733 شرکت سامسونگ در ظرفیت‌های متنوع 1.92TB,3.84TB,7.68TB و 15.36TB با عدد DWPD یک قابل سفارش می‌باشد. DWPD در ذخیره‌سازی SSD به معنی این می‌باشد که در طی 5 سال هر روز چند بار بتوانیم برروی کل SSD عمل Format و چند بار عمل Write را انجام دهیم، در نهایت عدد یک برای DWPD نشان می‌دهد این خانواده در دسته SSDهای Read Intensive یا RIها دسته بندی می‌شوند، و مخصوص راه‌کارهایی می‌باشد که در آن‌ها Read در اولویت باشد یا لااقل درصد نیازمندی سازمان 70درصد Read و 30 درصد Write باشد. همچنین این محصولات با DWPD سه  در ظرفیت‌های 1.6TB, 3.2TB, 6.48TB و 12.8 ترابایت هم قابل سفارش هستند که نشان این است که Read و Write مجموعه تقریبا برابر هم و هم ارزش می‌باشند و به این خانواده از SSDها Mixed Use یا MU گفته می‌شود و طبیعتاً قیمت تمام شده بالاتری نسبت به RIها خواهند داشت. نکته آخر MUها علاوه بر اینکه DWPD بالایی دارند معمولاً IOPS بالاتری هم می‌توانند داشته باشند.
هارد سامسونگ PM1733

Samsung PM1733 دارای ویژگی‌های ذیل می‌باشد

  • عملکرد فوق‌العاده با پشتیبانی از PCIe Gen 4، سامسونگ PM1733 تا 7 گیگابایت بر ثانیه سرعت خواندن تصادفی متوالی و 5M IOPS را ارائه می‌دهد که آن را به بالاترین عملکرد SSD تبدیل می‌کند.
  • فناوری جدید Fail-in-Place (FIP) سامسونگ همراه با V-NAND Machine Learning به PM1733 دوام بی سابقه ای می بخشد.
  • انعطاف پذیری بی نظیر: PM1733 از طیف وسیعی از ظرفیت‌ها، از 1.6 ترابایت تا 15.36 ترابایت پشتیبانی می کند. علاوه بر این، هر PM1733 را می توان مجازی سازی کرد و حداکثر 64 درایو مجازی مجزا ارائه می دهد
  • مزیت NVMe: پروتکل NVMe از ابتدا برای به حداکثر رساندن عملکرد ذخیره‌سازی فلش و به حداقل رساندن تأخیر ساخته شده است. PM1733 با استفاده از پروتکل‌های SAS و SATA، 40% و 60% بهبود تاخیر را نسبت به SSD ها ارائه می‌دهد.

(حفاظت از قطع برق در سطح سازمانی)Enterprise-grade power loss protection

در طول یک دوره عادی قطع برق، سرور میزبان با ارسال دستورات آماده به کار به هر دستگاه ذخیره سازی، زمانی را برای حفظ یکپارچگی داده ها اختصاص می‌دهد. با این حال، در صورت قطع غیرمنتظره برق، داده‌های ذخیره شده در بافرهای داخلی دستگاه (DRAM) ممکن است از بین بروند. این ممکن است در هنگام قطع برق غیرمنتظره یا زمانی که کاربر دستگاه‌ها را از برق جدا می‌کند اتفاق بیفتد. با این حال، SSD PM1733 سامسونگ برای جلوگیری از دست دادن اطلاعات به دلیل قطع برق غیرمنتظره با معماری حفاظت از کاهش برق طراحی شده است. هنگامی که خطایی تشخیص داده می شود، SSD بلافاصله از انرژی ذخیره شده خازن های تانتالیوم استفاده می کند تا زمان کافی برای انتقال داده های ذخیره شده در حافظه پنهان به حافظه فلش فراهم کند و از هدر رفتن اطلاعات اطمینان حاصل کند.

Delivering highly optimized performance for various data center applications (عملکرد بسیار بهینه‌ای را برای برنامه‌های مختلف مرکز داده ارائه می‌دهد)

Samsung PM1733 NVMe SSD SSD PM1733 سامسونگ به گونه‌ای بهینه شده است که عملاً در هر سناریو مرکز داده به خوبی عمل کند. این SSD با کارایی فوق‌العاده سطح سازمانی، سرعت خواندن تصادفی استثنایی را ارائه می‌کند و مخصوصاً برای برنامه‌های مرکز داده با خواندن فشرده مناسب است.

Delivering Dual-Port NVMe to the Enterprise :

PM1733 از عملکرد دو پورت پشتیبانی می‌کند و دسترسی بالایی را از طریق دو مسیر دسترسی به کنترل کننده آرایه ذخیره‌سازی فراهم می‌کند. قابلیت اطمینان، در دسترس بودن و سرویس‌دهی (RAS) مورد نیاز برای ذخیره‌سازی سازمانی را فراهم می‌کند و جایگزینی SAS SSD با SSD های NVMe با کارایی بالا را در یک معماری آرایه تمام فلش امکان پذیر می‌کند.

GET THE MOST FROM YOUR FLAS:

  • فناوری مجازی سازی SSD سامسونگ اجازه می دهد تا یک SSD به 64 SSD کوچکتر تقسیم شود و فضای کاری مجازی مستقل را فراهم کند. همچنین به SSDها اجازه می‌دهد تا وظایف خاصی را که معمولاً توسط پردازنده‌های سرور انجام می‌شوند، بر عهده بگیرند، مانند مجازی‌سازی ورودی/خروجی تک ریشه (SR-IOV)، که به پردازنده‌های سرور و SSD کمتری نیاز دارد. این به طور قابل توجهی تقاضای سرور را کاهش می دهد و کارایی کلی IT را بهبود می بخشد.
  • یادگیری ماشینی V-NAND، یک عملکرد جدید که فقط در Samsung PM1733 موجود است، به SSD کمک می‌کند تا ویژگی‌های سلول را تعریف و تأیید کند و هرگونه تغییر بین مدل‌های مدار را از طریق تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ تشخیص دهد. این قابلیت به PM1733 اجازه می دهد تا قابلیت اطمینان داده برتر، عملکرد بالاتر و استفاده کارآمدتر از ظرفیت مورد نیاز در سیستم های ذخیره سازی سرور و مرکز داده را ارائه دهد.

Additional Available Features

  • تکنولوژی Fail-in-place :عملکرد عادی SSD را حتی زمانی که خطاهای سطح چیپ رخ می دهد، تضمین می کند
  • Zoned Namespace : PM1733 می‌تواند از پیاده سازی ZNS پشتیبانی کند
  • سازگار با FIPS : PM1733 دارای گواهی FIPS برای برآوردن الزامات قانونی است

Samsung PM1733 NVMe SSD

Form factor:  U.2 / 2.5"
Capacity:  1.92 TB, 3.84 TB, 7.68TB, and 15.36TB
Host interface: PCIe Gen 3/4 x4
Spec Compliance:  NVMe spec rev. 1.3, PCI Express base specification rev. 4.0
NAND flash memory: Samsung V-NAND
Power consumption (Active/Idle):  20W/8.5W
Uncorrectable Bit Error Rate (UBER): 1 sector per 10^17 bits read
Mean Time Between Failure (MTBF): 2,000,000 hours
Endurance: 1 DWPD for 5 years
Sequential read: Gen 3: 3,500 MB/s, Gen 4: 7,000 MB/s
Sequential write: Gen 3: 3,200 MB/s, Gen 4: 3,500 MB/s
Random read: Gen 3: 800K IOPS, Gen 4: 1.5M IOPS
Random write: Gen 3 & 4: Up to 135,000 IOPS
Physical Dimensions: 69 x 100 x 15 mm
Encryption Supported: TCG Opal 2.0
Manageability: NVMe-MI 1.0a compliant
Bytes per sector: 512, 520, 4096, 4104, 4160 B
شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد
سایت‌های شرکت
jarco.ir
وبلاگ‌هایی که مقالات علمی و فنی شرکت در آن قرار گرفته استhttp://iranhpe.com,

logo-samandehi

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search