شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

داده‌های خود را برای اولین بار بهینه کنید

پلت فرم HPE Greenlake قدرت تجزیه و تحلیل داده‌ها و خدمات ابری حفاظت از داده‌ها را مدرن می‌کند.

ابری که به سراغ شما می‌آید (The cloud that comes to you)

اچ پی ای امروز مجموعه گسترده ای از خدمات ابری جدید را برای پلت فرم HPE GreenLake edge-to-cloud ارائه کرد و به مشتریان توانایی‌های بی نظیری را برای ایجاد تحول دیجیتالی برای برنامه‌ها و داده‌های خود ارائه می‌دهد. این نشان دهنده ورود به دو بازار بزرگ نرم افزار با رشد بالا-تجزیه و تحلیل و حفاظت از داده های یکپارچه است. این نوآوریها در کنار هم، انتقال HPE به یک شرکت خدمات ابری را تسریع می کند و به مشتریان امکان انتخاب و آزادی بیشتر برای تجارت و استراتژی فناوری اطلاعات خود را می دهد، با یک پلت فرم باز و مدرن که تجربه ابری را در همه جا فراهم می‌کند. پیشنهادات جدید، که به مجموعه‌ای رو به رشد از خدمات ابری HPE GreenLake می‌افزاید، به مشتریان این امکان را می دهد تا با چابکی، با هزینه کمتری نوآوری کنند.

تجهیزات ذخیره ساز ابری

تجارت خود را با HPE GREENLAKE مقیاس بندی کنید

با استفاده از زیر ساخت ترکیبی با امنیت و عملکرد فناوری اطلاعات داخلی به عنوان سرویسی که امکان استفاده از چابکی و اقتصادی بودن ابر عمومی را می‌دهد، چالش‌های شغلی خود را حل کنید. با HPE GreenLake بر چالش انتقال داده‌ها یا برنامه‌های خود غلبه کنید و workloadها را به صورت ایمن از edgeها، مجموعه‌ها و مراکز داده اجرا کنید.
در ادامه ویژگی‌هایی که HPE GreenLake را متمایز می‌کند بیان شده است:

فناوری اندازه‌گیری پیشگام

یک مدل پرداخت به ازای هر بار استفاده را برای زیر ساخت‌های داخلی بر اساس کاربرد واقعی فعال کنید. مدیریت پیشرفته ظرفیت بر اساس روند استفاده باعث می‌شود، تولید بیش از حد و افزایش ظرفیت قبل از تقاضا نداشته باشید.

خدمات حرفه‌ای و عملیاتی

ما با مدیریت سرویس‌هایی که در راه حل‌های مبتنی بر مصرف وجود دارد، مدیریت محیط زیست را انجام می‌دهیم.

مدیریت ساده و خودکار

HPE GreenLake مرکزی، به شما نمایی یکپارچه از کلیه عملیات IT می‌دهد و همچنین امکان می‌دهد زیر ساخت‌های خود را با کنترل‌های cloud-native فراهم، نظارت و مدیریت کنید.

به جای شما مدیریت می‌کند

نظارت و مدیریت بارگذاری اطلاعات بصورت پیش فرض بر روی فضای ابری مختص شما و فضاهای ابری عمومی، بصورت مطمئن و ایمن از طریق مراکز عملیاتی IT در سراسر جهان امکان پذیر شده تا به شما در آزاد کردن منابع مورد نیاز برای کارایی بالاتر در استفاده از فضای کلود کمک کنند.

تجربه مبتنی بر Cloud

تمام workloadهایی که لازم دارید

HPE GreenLake تقریبا از هر فناوری HPE پشتیبانی می‌کند. بسته به نیاز، سطح تخصص و منابع IT داخلی می‌توانید از بین راه حل‌های از پیش تنظیم شده end-to-end یا راه حل‌های modular که گزینه زیر ساخت را ارائه می‌دهند، انتخاب کنید.

مقیاس پذیری بالا مطابق خواست شما

اچ پی ای GreenLake سرویس به شما در ایجاد فضای مورد نیاز برای داده های ضروری و خدمات تحلیلی اساسی یا Analytics برای انتقال‌های دیجیتال، در هر مکانی کمک می‌کند. شرکت HPE با استفاده از اطلاعات و دانش بروز بر فناوری خود سرعت بخشیده تا کسب و کارها با پرداخت بر اساس استفاده هر کسب و کار(Pay per Use) ،بتوانند فضایی انعطاف پذیر انتخاب و بر حسب نیاز خود را استفاده کنند.

ساده سازی مدیریت زیرساخت IT

شاهد بخش عملیاتی متمرکز و پلتفرم یکپارچه هیبریدی مبتنی بر Self-service در HPE GreenLake Central هستید.  از امکاناتی نظیر: نمایش یکپارچه از سراسر زیرساخت، میزان استفاده کاربران، عملکرد هزینه‌ای مناسبتر، انطباق پذیری و سایر موارد برخوردار می‌شوید.

به جای شما مدیریت می‌کند

نظارت و مدیریت بارگذاری اطلاعات بصورت پیش فرض بر روی فضای ابری مختص شما و فضاهای ابری عمومی، بصورت مطمئن و ایمن از طریق مراکز عملیاتی IT در سراسر جهان امکان پذیر شده تا به شما در آزاد کردن منابع مورد نیاز برای کارایی بالاتر در استفاده از فضای کلود کمک کنند.

اچ پی ای با سرویس‌های ابری جدید HPE GreenLake برای محافظت از داده‌های مشتریان از Edge به Cloud، تهدیدهای سایبری و باج افزار را به طور مستقیم انجام می‌دهد.

HPE امروز با HPE GreenLake برای حفاظت از داده‌ها، به عنوان یک سرویس خدمات حفاظتی سریع وارد بازار شد، سرویس‌های ابری جدیدی که برای مدرن سازی حفاظت از داده‌ها از لبه به ابر طراحی شده است، بر حملات باج افزارها غلبه کرده و بازیابی سریع داده‌ها را انجام می‌دهد.
سرویس پشتیبان گیری و بازیابی HPE: پشتیبان گیری به عنوان یک سرویس ارائه می‌دهد که تنظیمات و اتوماسیون مبتنی بر سیاست را برای پشتیبان‌گیری و محافظت از ماشین‌های مجازی مشتریان در سراسر ابر ترکیبی فراهم می‌کند و پیچیدگی‌های مدیریت سخت افزار پشتیبان، نرم افزار و زیرساخت ابری را از بین می‌برد.
شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد
سایت‌های شرکت
jarco.ir
وبلاگ‌هایی که مقالات علمی و فنی شرکت در آن قرار گرفته استhttp://iranhpe.com,

logo-samandehi

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search