شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

HPE StoreOnce Data Protection Backup Appliances

گاهی با رشد داده‌ها پیچیدگی زیاد شده و محافظت از داده‌ها بسیار پرهزینه می‌شود  یا اینکه داده‌هایی داریم که به خوبی محافظت نمی‌شوند به علت اینکه Backup Windows هم خراب است و نمی‌توانند برای مدت طولانی از داده‌ها محافظت کنند یا اینکه می‌خواهیم به صورت local and cloud-based (محلی و مبتنی بر ابر) از داده‌های ترکیبی محافظت کنیم و یا اینکه ممکن است نگران تهدید از سمت باج افزارها باشیم. HPE StoreOnce یک راه حل برای تمامی این موارد است برای مقابله با هزینه‌های زیاد و مقابله با خطر و پیچیدگی‌ها و از داده‌ها محافظت می‌کنند.
HPE StoreOnceها مبتنی بر دیسک (Disk-Base)، تکثیر deduplicating، ابر یکپارچه (cloud integrated)، تهیه سیستم‌های پشتیبان‌گیر خودکار، بازیابی اطلاعات و نگهداری داده‌ها برای Hybrid IT (داده‌های ترکیبی)می‌باشند.
HPE StoreOnceها با استفاده از وسایل اختصاصی بسیار مقیاس پذیر و سریع در مراکز داده‌ها از دفاتر کوچک و دور افتاده (Remote Office) تا مراکز داده‌های قوی و انعطاف پذیر با استفاده از لوازم جانبی و با انتخاب نرم افزار پشتیبان‌گیری و بازیابی به صورت قوی و انعطاف پذیر در کل شرکت از داده‌ها محافظت می‌کنند.
HPE StoreOnce
StoreOnce می‌تواند میزان حجم داده‌های ذخیره شده را از طریق یک معماری مقیاس پذیر با بیش از 100PB (با فرض تکثیر 1:20) داده‌های محافظت شده در روی ذخیره‌سازهای محلی(local and cloud storage)  و Cloud تا 95% کاهش دهد. سیستم ذخیره‌سازی اچ‌پی HPE StoreOnce با استفاده از سیستم 8 نود با سرعت بسیار بالای بک‌آپ تا 288TB/hr ریسک کامل نشدن عملیات بکاپ را کاهش می‌دهد. با استفاده از StoreOnce VSA می‌توان پنجره‌های پشتیبان را کوچیک کرده و سخت‌ترین SLAها را برآورده کنید. وقتی نوبت به تهیه نسخه پشتیبان، بازیابی اطلاعات و داده‌ها می‌رسد، HPE StoreOnce شامل تمام ویژگی‌هایی است که شما از تهیه پشتیبان دیسک انتظار دارید، از جمله رمزگذاری داده برای امنیت داده‌های شما.
مدیریت پشتیبان‌گیری از داده‌ها هرگز آسان نبوده ولی رابط HPE StoreOnce Catalyst برای تهیه نسخه پشتیبان امکان تکثیر را در هر کجا فراهم می‌کند، در منبع داده ، در StoreOnce System  و در Cloud. استفاده از Cloud Bank Storage برای فعال کردن جریان ابری خود برنامه‌های پشتیبان و تجاری، سیستم‌های HPE StorOnce انعطاف پذیری بیشتری را برای کاهش هزینه، خطر و پیچیدگی فراهم می‌کنند. StoreOnce Catalyst از قرار گرفتن نسخه‌های پشتیبان در برابر باج افزار جلوگیری می‌کنند.

HPE StoreOnce VSA

محصولات HPE StoreOnce سیستم‌های ذخیره‌سازی ثانویه برای محافظت از داده‌ها و مدیریت داده‌ها برای کپی کردن هستند. با استفاده از تکثیر داده‌ها (Deduplication) و فشرده‌سازی (Compressing)، داده‌های پشتیبان به طور کارآمد و اقتصادی ذخیره می‌شوند. HPE StoreOnce Integrity Plus، اطمینان می‌دهد که داده‌های پشتیبان برای بازیابی (restore and recovery) هر زمان که لازم باشد در دسترس هستند. سیستم‌های StoreOnce به عنوان لوازم سخت‌افزاری و همچنین به عنوان وسایل مجازی که توسط یک ناظر عالی میزبانی می‌شود، در دسترس هستند.
StoreOnce VSA یک وسیله مجازی است برای VMware, VSphere و Microsoft Hyper-V که اجازه می‌دهد یک نرم افزار انعطاف پذیر تعریف شده و ذخیره‌سازی ثانویه به سرعت مستقر شود. یک سیستم StoreOnce از راه دور را با تکثیر پشتیبان داده‌ها به راحتی می‌توان در مکان‌های کوچک و شعب مستقر پیکربندی نمود. یا StoreOnce VSA می‌تواند در یک موقعیت پیکربندی با دسترس بودن بالا برای کاهش در دسترس نبودن در صورت خرابی میزبان استفاده شود. یک واحد VSA می‌تواند ظرفیت 500TB را با استفاده از گزینه Cloud Blank Storage به 1500TB افزایش دهد و از حداکثر 36 ترابایت داده در ساعت محافظت می‌کند.
سیستم‌های HPE StoeOnce با HPE 3PAR, HPE Primera, HPE Nimble و نرم افزار محافظت از داده یکپارچه شده‌اند تا یک راه‌حل جهانی برای محافظت از داده ارائه دهند. برای مجوز VSAهای StoreOnce از یک طرح ساده و مبتنی برظرفیت استفاده می‌شود. برای محیط‌هایی که StoreOnce VSA بسیار زیاد دارند یا یک جمعیت پویا از StoreOnce VSA دارند، می‌توان از یک سرور برای ساده سازی مجوز VSA StoreOnce استفاده کرد و همچنین برای مدیریت و فعال سازی مجوزها برای بازیافت StoreOnce VSA که از کار افتاده است.

ویژگی‌های استاندارد:

 • سازگاری با StoreOnce VSA 3.x
 • ظرفیت و عملکرد تعریف شده توسط نرم افزار
 • انتخاب رابط‌ها (Interface) برای ادغام در محیط خود
موارد زیر برای اتصال به محیط پشتیبان شما موجود است
 • StoreOnce Catalyst از طریق IP و کانال فیبر
 • کتابخانه‌های نوار مجازی (VTL)، از طریق iSCSI و کانال فیبر
 • NAS; StoreOnce NFS, StoreOnce CIFS
 • نرم افزار رایگان StoreOnce VSA
 • بهینه سازی تکثیر خارح از سایت
دیتاهای بک‌آپ می‌توانند در یک StoreOnce System دیگر در خارج از رک و در رک دیگر و یا در یک ساختمان دیگر، یا سایت دیگر و یا Public Cloud تکثیر شوند. این تکثیر داده باعث می‌شود که به پهنای باند کمتری نیاز داشته باشیم و با پائین نگه‌داشتن هزینه کار را تمام کنیم. یک سیستم StoreOnce می‌تواند برای تکثیر چند سیستم StoreOnce مورد استفاده قرار گیرد.
HPE StoreOnce VSA
 • سازگاری گسترده
HPE StoreOnce VSA با بسیاری از نظارت کنندگان (Hypervisors)، نرم‌افزارهای محافظت داده و برنامه‌های تجارتی کار می‌کند.
 • پشتیبان‌گیری و بازیابی قابل اعتماد
 • مدیریت فدراسیون
با ایجاد یک فدراسیون از سیستم‌های StoreOnce، حداکثر 100 سیستم StoreOnce را می‌توان با استفاده از یک کنسول مدیریت کرد.
 • محافظت یکپارچه برای HPE Primera، HPE 3PAR و HPE Nimble
 • رمزگذاری برای انتقال و ذخیره اطلاعات به صورت ایمن
 • آرایش (موضع‌گیری) دسترسی بالا
 • صدور مجوز فراگیر، همبستگی مبنی بر ظرفیت
 • Cloud Bank Storage برای کاهش هزینه نگهداری اطلاعات پشتیبان برای مدت طولانی
 • گزارش دهی و مدیریت سفارشی با استفاده از HPE StoreOnce REST API
 • نرم‌‌افزار آزمایشی StoreOnce VSA
 • نرم‌افزار رایگان StoreOnce VSA
برای ارزیابی گسترده و استقرار در محیط‌هایی که غیرحیاتی هستند و به صورت خود پشتیبان عمل می‌کنند نرم‌افزار رایگان StoreOnce VSA در دسترس است
 • سرور مجوز AutoPass (APLS) برای StoreOnce VSA
 • استفاده از ذخیره‌ساز Cloud Bank با StoreOnce VSA

مدل‌های HPE StoreOnce 3000/5000

نمونه کارهای StoreOnce شامل طیف وسیعی از تجهیزات محافظت از داده‌های فیزیکی و مجازی با کارایی بالا، Single Node (تک گره) است. برای انتخاب مناسب‌ترین StoreOnce System برای محیط خاص خود (شرکت خود ) بهتر است که با مشاور فروش شرکت تماس حاصل نمائید.

HPE StoreOnce
HPE StoreOnce 3620

دستگاه بکاپ HPE StoreOnce 3620 System

HPE StoreOnce 3620 پیشتیبان‌گیری مبتنی بر دیسک و بازیابی خطرات را ارائه می‌دهد که برای دفاتر شعبه کوچکتر و از راه دور و مراز داده‌ها ایده‌آل هستند. این سیستم پشتیبان‌گیری 2U، شانزده تا  31.5 ترابایت ظرفیت محلی قابل استفاده و تا 94.5 ترابایت را با ذخیره‌سازی Cloud Bank و سرعت تا 14TB/hour را با StoreOnce Catalyst ارائه می‌دهد.

Product Specifications: StoreOnce 3620
Form Factor: 2U Rack
Total capacity (raw): 48‌TB
Local usable capacity: Up to 31.5 TB
Effective local usable capacity: Up to 630 TB (with 20:1 deduplication)
Maximum Cloud Bank Storage usable capacity: 63 TB
Effective Cloud Bank Storage capacity: 1.26 PB (with 20:1 deduplication)
Effective total usable capacity: 1.9 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum write performance: 6 TB/hour
Maximum Catalyst write performance: 14 TB/hour
Maximum fan-in/backup targets:24

دستگاه بکاپ HPE StoreOnce 3640 System

HPE StoreOnce 3640 یک نسخه ایده‌آل را برای حداکثر 36 دفتر از راه دور و شعبه، پشتیبان‌گیری مقیاس پذیر و بازیابی را برای مراکز داده کوچک تا متوسط ارائه می‌دهد. این دستگاه مقیاس‌پذیر 2U از 36 تا 108 ترابایت از ظرفیت محلی قابل استفاده را با استفاده از کیت‌های بروز رسانی و حداکثر 324 ترابایت با Cloud Blank Storage را ارائه می‌دهد و یک راه حل را برای کوچک کردن ویندوز پشتیبان با سرعت حداکثر 18 ترابایت در ساعت را با استفاده از HPE StoreOnce Catalyst فراهم می‌کند.

Product Specifications: StoreOnce 3640
Form Factor: 2U Scalable Rack
Total capacity (raw): Up to 144 TB
Maximum local usable capacity: Up to 108 TB
Effective local usable capacity: 2.16 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum Cloud Bank Storage usable capacity: 216 TB
Effective Cloud Bank Storage capacity: 4.32 PB (with 20:1 deduplication)
Effective total usable capacity: 6.48 PB
Maximum write performance: 7 TB/hour
Maximum Catalyst write performance: 18 TB/hour
Maximum fan-in/backup targets:24
HPE StoreOnce 3620
HPE StoreOnce 3620

دستگاه بکاپ HPE StoreOnce 5200 System

HPE StoreOnce 5200 یک پشتیبان مقیاس‌ پذیر را برای مراکز داده کوچک تا مراکز داده متوسط ارائه می‌دهد و یک نسخه ایده‌آل را برای حداکثر 64 دفتر از راه دور و شعبه ارائه می‌دهد. این دستگاه مقیاس پذیر 4U، با استفاده از کیت‌های بروز رسانی و ظرفیت حداکثر 648 ترابایت با Cloud Blank Storage ظرفیت قابل استفاده محلی را ارائه می‌دهد و با کوچک کردن پنجره‌های پشتیبان (shrinking backup windows) سرعت را حداکثر تا 33 ترابایت در ساعت افزایش می‌دهد.
Product Specifications: StoreOnce 5200
Form Factor: 4U Scalable Rack
Total capacity (raw): Up to 288 TB
Maximum local usable capacity: Up to 216 TB
Effective local usable capacity: 4.32 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum Cloud Bank Storage usable capacity: 432 TB
Effective Cloud Bank Storage capacity: 8.6 PB (with 20:1 deduplication)
Effective total usable capacity: 13 PB
Maximum write performance: 17 TB/hour
Maximum Catalyst write performance: 33 TB/hour
Maximum fan-in/backup targets:33

دستگاه بکاپ HPE StoreOnce 5250 System

HPE StoreOnce 5250 پشتیبان‌گیری مبتنی بر دیسک را با تکثیر برای نگهداری طولانی تر داده‌ها در سایت و برای اتفاقات خارج از سایت و بازیابی با مقیاس پذیری و عمکلرد بهترین کلاس را برای داده سایز متوسط و بزرگتر ارائه می‌‌دهد. همچنین یک تکثیر ایده‌آل را برای حداکثر 64 دفتر از راه دور و شعبه فراهم می‌کند.این دستگاه بسیار مقیاس پذیر از 7U تا 12U از 36TB تا 864TB از ظرفیت محلی قابل استفاده تا 1.7PB با Cloud Bank Storage را ارائه می‌دهد. به راحتی با کاهش پشتیبان‌گیری از پنجره‌های پشتیبان با استفاده از HPE StoreOnce Catalyst جلوگیری می‌کند و سرعت را تا 41TB در ساعت بالا می‌برد.

Product Specifications: StoreOnce 5250
Form Factor: 7U to 12U Scalable Rack
Total capacity (raw): Up 1120 TB
Total Maximum local usable capacity: Up to 864 TB
Effective local usable capacity: 17.3 PB (with 20:1 deduplication)
Max Cloud Bank Storage usable capacity: 1.7 PB
Effective Cloud Bank Storage capacity: 34 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum total usable capacity:51 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum write performance:22 TB/hour
Maximum Catalyst write performance: 41 TB/hour
Maximum fan-in/backup targets:32/64
HPE StoreOnce5250
HPE StoreOnce5650

دستگاه بکاپ HPE StoreOnce 5650 System

HPE StoreOnce 5650 پشتیبان‌گیری مبتنی بر دیسک را با تکثیر داده‌ها برای نگهداری طولانی‌تر داده‌ها در داخل و خارج سایت ارائه می‌دهد. بازیابی با مقیاس پذیری و عملکرد best-in-class برای مراکز داده از سایز متوسط تا بزرگتر فراهم می‌کند. همچنین یک تکثیر ایده‌آل را برای حداکثر 192 دفتر و شعبه از راه دور فراهم می‌کند. این دستگاه بسیار مقیاس پذیر است از 7U تا 22U و از 36TB تا 1.7PB ظرفیت محلی قابل استفاده تا حداکثر 3.5PB با Cloud Bank Storage را ارائه می‌دهد و به راحتی با کاهش پشتیبان‌گیری از پنجره‌های پشتیبان با استفاده از HPE StoreOnce Catalyst جلوگیری کرده و سرعت را تا 47TB/h بالا می‌برد.
Product Specifications: StoreOnce 5650
Form Factor: 7U to 22U Scalable Rack
Total capacity (raw): Up 2240 TB
Total Maximum local usable capacity: Up to 1.7 PB
Effective local usable capacity: 34 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum Cloud Bank Storage usable capacity: 3.5 PB
Effective Cloud Bank Storage capacity: 70 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum total usable capacity: 104 PB (with 20:1 deduplication)
Maximum write performance: 27 TB/hour
Maximum Catalyst write performance: 47 TB/hour
Maximum fan-in/backup targets: 50/192

ویژگی‌های استاندارد HPE StoreOnce

 • مقیاس گذاری ظرفیت در کل شرکت
با رشد داده‌ها برای پشتیبان‌گیری از آنها می‌تواند از Cloud Bank Storage تا 5.2PB استفاده کند
 • کاهش نیاز به ذخیره اطلاعات پشتیبان
 • انجام دادن Meeting shrinking backup windows
 • (برآوردن) کوچک کردن Backup Windowsها
 • کاهش زمان بازیابی داده‌ها
 • آزادسازی منابع IT در شبکه و کم کردن زمان مدیریت داده‌های مختلف و چندگانه
 • کاهش هزینه محافظت از داده‌ها
 • کاهش هزینه نگهداری طولانی مدت داده‌های پشتیبان
 • کاهش خطر اطلاعات در حالت استراحت (data at rest) و اطلاعات در حالت پرواز (data in flight)
 • ادغام یکپارچه
 • سازگاری گسترده
 • ارائه پشتیبان و بازیابی قابل اعتماد
 • محافظت از فضای ذخیره‌سازی اصلی به صورت مستقیم
 • محافظت از دفاتر خود از راه دور
 • برطرف کردن پیچیدگی با مدیریت بدون دردسر

Cloud Bank Storage

Cloud Bank Storage یک افزونه برای StoreOnce Catalyst است که هزینه پایین ذخیره‌سازی اشیاء را با کارآیی (بازدهی) ذخیره‌سازی تکثیر StoreOnce ترکیب می‌کند، و به ذخیره‌ساز جسم خارجی متصل می‌شود تا ظرفیت Cloud Bank Storage را فراهم کند. استفاده کردن ذخیره‌ساز خارجی علاوه بر ذخیره‌ساز محلی سیستم، می‌تواند ظرفیت مؤثر StoreOnce System را سه برابر کند. از طریق ابر، انتقال داده و ذخیره‌سازی بهینه شده و Cloud Bank Storage، هزینه انتقال ابر (Cloud Transfer) و ذخیره‌سازی را به حداقل می‌رساند. استفاده اصلی استفاده از Cloud، تهیه نسخه پشتیبان از یک Catalyst Store و کپی کردن اطلاعات پشتیبان در Cloud Bank Storage برای نگهداری بلند مدت با هزینه پایین است.
Cloud Bank Storage یک ویژگی Licenseای است ، مجوزها (Licenseها) به صورت یک ترابایت در دسترس هستند. Licenseها در هر مضربی از یک ترابایت تا حداکثر ظرفیت Cloud Bank Storage برای آن سیستم اضافه می‌شوند. ظرفیت ذخیره‌سازی برای هر مدل متفاوت است و ظرفیت مجاز، ظرفیتی است که بعد از تکثیر و فشرده‌سازی روی همه Cloud Bank Storageها نوشته شده است.

ظرفیت‌های Cloud Bank Storage:

Cloud Bank Storage می‌تواند ظرفیت قابل استفاده سیستم‌های StoreOnce را سه برابر کند. گزینه Cloud Bank Storage Detach می‌تواند این را بعداً افزایش دهد. منابع سیستم، خصوصاً حافظه برای پشتیبانی از Cloud Bank Storage مورد نیاز است به همان روشی که آنها در ذخیره‌ساز محلی مورد نیاز هستند. برای استفاده از ظرفیت‌های Cloud Bank Storage به ارتقاء حافظه نیاز است.
حداکثر ظرفیت ذخیره‌سازی Cloud Bank که می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد . حداکثر ظرفیت محلی کمتر از ظرفیت پیکربندی شده است که در جدول زیر نشان داده شده است.
Cloud Bank Storage

HPE StoreOnce Catalyst چیست؟

StoreOnce Catalyst پروتکلی برای محافظت از اطلاعات است که توسط HPE گسترش داده شده و برای محافظت از اطلاعات Disk-Base بهینه سازی شده است. برنامه‌های محافظت از اطلاعات می‌توانند از کاتالیست برای ذخیره‌سازی، replicate و آرشیو اطلاعات کاربران استفاده کنند. کاربران استور‌های کاتالیست (catalyst stores) را در StoreOnce به صورت لوکال یا در فضای ابری به صورت ریموت می سازند. این استورها به عنوان مقصدی برای ذخیره سازی اطلاعات سرویس دهی می کنند. استفاده از کاتالیست برای محافظت از اطلاعات شامل مزایای زیر می شود:
سادگی:
کاربران تنها با چند کلیک در محیط گرافیکی StoreOnce می‌توانند استورهای کاتالیست را بسازند. فضای ذخیره‌سازی استورهای کاتالیست از پیش تعیین نمی‌شود، بلکه در صورت نیاز حجم آنها به طور خودکار افزایش می‌یابد. قابلیت‌هایی مانند احراز هویت، رمزگذاری و آرشیو در فضای ابری را نیز می‌توان در چند ثانیه فعال کرد.
عملکرد بالا:
استورهای کاتالیست به طور پیشفرض از deduplication  به صورت low bandwidth استفاده می‌کنند. منظور از low bandwidth این است که بخش زیادی از پردازش‌های deduplication در سمت کلاینت انجام می‌شود. (source-side) در این صورت ما مطمئن می‌شویم که تنها اطلاعات جدید و یکتا هستند که در بستر شبکه به سمت StoreOnce ارسال می‌شوند. کاهش پهنای باند مصرفی معادل افزایش پرفورمنس و دیتای کمتر برای نوشتن به معنای زمان کمتر برای انجام امور است.low bandwidth deduplication به طور چشم‌گیری پرفورمنس بهتری را در مقایسه با VTL که از این قابلیت محروم است، ارائه می‌کند. Deduplication در کاتالیست برای هر استور به صورت مجزا انجام می‌شود، این موضوع هم با کاهش نیاز به انجام deduplication بر روی کل دستگاه، منجر به افزایش پرفورمنس می‌شود.
انعطاف پذیری و کنترل:
علاوه بر نگهداری اطلاعات بکاپ، استورهای کاتالیست می‌توانند کارهای بیشتری نیز انجام دهند. اطلاعات بکاپی که بر روی استورهای کاتالیست نوشته می‌شود را می‌توان از طریق قابلیت catalyst copy بر روی استورهای دیگر کپی کرد. در موقعیت disaster recovery  این کپی‌ها را می‌توان به StoreOnceهای دیگر انتقال داد. با استفاده از قابلیت HPE Cloud Bank Storage هم می‌توان این کپی ها را به صورت مستقیم به فضای ابری انتقال داد.
علاوه بر اینها کاتالیست به کاربران این امکان را می‌دهد تا انتخاب کنند deduplication  در کدام سمت اتفاق بیوفتد، deduplication  هم می‌تواند در سمت کاربر باشد، هم در سمت سرور. تنظیمات نگهداری یا حذف بکاپ‌ها می‌توانند پیکربندی شوند، به گونه ای که کاربر می‌تواند مشخص کند که کپی های بکاپ کجا قرار بگیرند، از کپی‌ها چه تعدادی نگهداری شود و چه زمانی عمر این کپی‌ها به پایان رسیده  و می‌توان  آنها را حذف کرد.
امنیت:
با توجه به گزینه‌های رمزگذاری و روشی که StoreOnce اطلاعات را پردازش و جابجا می‌کند، آنها در محافظت از بکاپ‌ها در مقابل مداخله و خرابی بسیار دقیق و ماهر هستند. API کاتالیست، استورها را در مقابل دستورات کامندی سیستم عامل ایزوله می‌کند تا در مقابل حملات ransomware از آنها محافظت کند. از طرفی malware ها هم نمی‌توانند در محیط استورهای کاتالیست فعال شوند، علت آن هم این است که کاتالیست از دستورهای استاندارد سیستم عامل برای انجام امورش استفاده نمی کند.
تکنولوژی کاتالیست توسط تعداد زیادی از برنامه های شناخته شده در زمینه محافظت از اطلاعات پشتیبانی می شود، برنامه هایی مانند Veritas NetBackup و Veeam Backup & Replication. قابلیت‌های پیشرفته ای مانند Veam Instatnt VM Recovery و NetBackup Granular Recovery تنها در صورت استفاده از کاتالیست به عنوان پروتکل بکاپ گیری در StoreOnce قابل استفاده هستند.
با استفاده از پلاگین‌هایی هم می‌توان از کاتالیست برای بکاپ native از برنامه‌های دیتابیسی مانند اوراکل و بکاپ سرور SQL مایکروسافت استفاده کرد.

اصطلاحاتی در مورد Catalyst

در اینجا برخی از اصطلاحاتی که در کاتالیست استفاده می‌شود را توضیح خواهیم داد.
Catalyst item: در استور کاتالیست اطلاعات بکاپ تحت عنوان item نگهداری می‌شود. اندازه و تعداد آیتم‌ها در برنامه محافظت از اطلاعات مشخص می‌شود. آیتم‌ها همانند فایل‌ها نیستند.
Catalyst server: جزئی از کاتالیست است که بر روی StoreOnce اجرا می‌شود و به یک یا چند client کاتالیست متصل می‌شود.
Catalyst clients: برنامه‌هایی هستند که از طریق پروتکل کاتالیست به StoreOnce متصل می‌شوند.
Command session:‌ارتباط میان سرور و کلاینت را برای امور مدیریتی کاتالیست مانند ایجاد یا حذف آیتم برقرار می‌کند.
Data session: امور بکاپ یا ریکاوری است که از کاتالیست استفاده می‌کند. بکاپ یا ریکاوری‌های multistram برای هر جریان از یک session استفاده می‌کنند.
Low-bandwidth backup: فرایندی که کاتالیست بخشی از پردازش deduplication را در سمت کلاینت انجام می‌دهد تا اطلاعات جدید و یکتا به سمت استور فرستاده می‌شوند. این موضوع پهنای باند کمتری اشغال می کند و پرفورمنس بکاپ را افزایش می‌دهد. مواردی که در پهنای باند محدودیت وجود دارد، Low-bandwidth backup راهکار مناسبی برای مواحه با این محدودیت است، به طوریکه این اطمینان را می‌دهد که بکاپ به صورت کامل انجام خواهد شد.
Catalyst copy job: فرایند کپی بکاپ از یک استور به استور دیگر، کاتالیست کپی نامیده می‌شود. این کپی را می‌توان به دیگر استورهای موجود در همان دستگاه یا دستگاه دیگر و یا در فضای ابری ارسال کرد.
Client identifier: شامل اطلاعات اعتبارسنجی ورود و دسترسی کاربران کاتالیست به استورها می‌شود. در این مورد اجازه دسترسی کاربر (Client access permission) به استور باید فعال باشد.
Client access permission : زمانی که اجازه دسترسی کاربر در سطح استور کاتالیست فعال باشد، کاربر کاتالیست باید از Client identifier استفاده کند تا بتواند به اطلاعات استور دسترسی داشته باشد.

مزایای استفاده از HPE StoreOnce Catalyst

 • مدیریت ساده انتقال داده از یک Pane of glass: ادغام محکم تر با اپلیکیشن پشتیبان برای مدیریت مرکزی تکثیر فایلها در سراسر شرکت.
 • کنترل یکپارچه در محیط های پیچیده: پشتیبانی از طیف وسیعی از تنظیمات انعطاف پذیر که امکان حرکت همزمان اطلاعات از یک سایت سرور به چندین سایت سرور و امکان پخش حجم وسیعی از داده ها در سراسر شرکت ( که چندین هاپ هم گفته می شود) را امکان پذیر میکند.
 • بهبود عملکرد: عملکرد توزیع شده Deduplication که در بخش ذخیره StoreOnce Catalyst می باشد، بر روی سیستم StoreOnce و روی چندین سرور می تواند باعث بهینه سازی لود کاری و بهره برداری از بخش سخت افزاری بکاپ، لینک های شبکه و سرورهای بکاپ برای سریعتر کردن عملکرد و بکاپ گیری بهتر شود.
 • مقیاس پذیری با تجهیزات خارجی ذخیره سازی برای تقویت سیستم ذخیره سازی محلی توسط Cloud Bank Extension بر روی Catalyst.
 • تسریع مدت زمان تهیه نسخه Backup برای کاهش حجم صفحات بکاپ ویندوز: حداکثر 288TB/hr مجموع Throughput
 • StoreOnce Catalyst از قرار گرفتن نسخه پشتیبان در معرض باج افزارها جلوگیری می‌نماید.
شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد
سایت‌های شرکت
jarco.ir
وبلاگ‌هایی که مقالات علمی و فنی شرکت در آن قرار گرفته استhttp://iranhpe.com,

logo-samandehi

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search