شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

ذخیره‌سازی تمام فلش و یا هیبریدی

اثرات پیش بینی رخداد در ذخیره‌سازهای تمام فلش بقدری هوشمندانه است که تا قبل از اینکه ما متوجه بروز مشکل شویم سیستم در صدد برطرف کردن آن برآمده است.

پیشگویانه، آماده برایCloud، بی‌انتها

هنگامی که برنامه‌ها کند می‌شوند، شما با شکاف داده برنامه‌ها برخورد کرده‌اید. ذخیره‌ساز تمام فلش کمپانی HPE برای رسیدن به تضمین دسترسی ۹۹.۹۹۹۹ درصدی از توان ذخیره‌ساز فلش و تجزیه و تحلیل قابل پیش بینی بهره می‌برد. تجهیزات ارتباطی فلش چند ابری، استفاده از معماری فلش تکی را در سراسر یک محیط چند ابری آسان می‌سازد. انعطاف پذیری در بارکاری بر روی ذخیره‌ساز اصلی، ذخیره‌ساز ثانویه و در ابر عمومی پیاده سازی می‌شوند. مهاجرت و مدیریت داده در میان موقعیت‌های محلی و خارج از مکان به آسانی صورت می‌گیرد.

بی‌انتها : (Timeless)

اجازه ندهید سرمایه‌گذاری برروی تجهیزات ذخیره‌سازی شما پیش از موعد مورد لزوم اتفاق بیفتد. با استفاده از مجوز همه جانبه، ارتقاء کنترلر با انعطاف‌پذیری بالا، یک گارانتی 99/999 درصدی مربوط به UP بودن و حفظ داده،  تنوعی از مدل‌های معروف و نهایتاٌ ذخیره‌ساز اچ پی شما بی‌وقفه و بی‌انتها خواهد بود.

آماده برای Cloud :

تضمین محیط آینده شما در Cloud با پویایی و امکان حرکت مابین سایت خودتان و محیط عمومی Cloud

پیشگوئی :

شکاف بین برنامه و داده را با قدرت HPE InfoSight ببندید. پیش‌بینی و پیشگوئی از مسائل قبل از اینکه برروی کسب و کارتان تأثیر بگذارند.

HPE 3PAR StoreServ Storage

آرایه ذخیره‌سازی HPE 3PAR StoreServe

تولدش برای مراکز داده تمام فلش بوده است و برای تسهیل و شتاب‌ بخشی به کسب و کار شما طراحی شده‌است.
رسیدن به سطوح خدمات حیاتی با بهره‌گیری از سرعت بالای ورودی – خروجی در هر ثانیه (3.8million IoPs) با قابلیت 99/999 درصدی و کیفیت خدمات انعطاف پذیر (QoS) در ذخیره‌سازی فلش.

این سری از استوریجهای کمپانی  3PAR از جمله قدرتمندترین استوریجهای رده اینترپرایز در محصولات کمپانی  HPE می باشد. این دستگاه ذخیره ساز از قالب انعطاف پذیر بالایی برخوردار است و قابلیت پشتیبانی از  Flash Array را ارائه می دهد. استفاده از فنــــاوری هایی مانند Deduplication  یکی از ویژگی های این محصول به شمار می آید که باعث کاهش هزینه‌های عملیاتی می‌شود. از دیگر قابلیت‌های این محصول می توان به استفاده از پردازنده Thin Express ASIC نسل 5 اشاره کرد. این قابلیت منجر به افزایش سرعت عملیات Deduplication و محاسبات RAID می گردد. با افزودن قابلیت‌هایی نظیر تطبیق پذیری، کارایی و تراکم بالا به مجموعه ویژگی‌های این محصول، خواهید دید که چگونه این ذخیره‌ساز به یک رقیب جدی برای سایر محصولات در این زمینه تبدیل شده است.

ذخیره‌ساز HPE Nimble

توانمندی ذخیره‌سازی فلش و تجزیه و تحلیل‌های پیش‌بینی‌ها برای دسترسی سریع و قابل اعتماد به داده ارائه می‌گردند. تجزیه و تحلیل های پیش‌بینی‌ها از طریق HPE Info Sight از بروز مشکلات جلوگیری می‌نماید. بدین‌رو تضمینی برای دسترسی‌‌‌99/999 درصدی به داده و حل معظلات پیش‌آمد در 86 درصد از موارد حتی پیش از آنکه ما متوجه آن بشویم .
این سری از ذخیره‌سازهای HPE  دارای 2 آرایه در یک محصول می‌باشند که به صورت سازگار برای حجم‌های کاری اصلی و ثانویه به کار می‌روند. گفتنی است که این آرایه هیبریدی برای ترکیب حجم‌های کاری اصلی با صرفه جویی در هزینه و عملکرد بالا طراحی شده است

HPE Nimble Storage
HPE Nimble Storage

HPE Simplivity زیرساخت‌های فوق‌العاده همگرا دارند

عملکرد عالی راه‌حل‌های تمام فلش
کامل‌ترین راه‌حل متمرکز در صنعت و مبتنی بر سیاست، مدیریت متمرکز ماشین‌های‌ مجازی و بهره‌گیری در تمامی ابعاد از فشرده‌سازی و تکنولوژی Deduplication

تجهیزات ذخیره‌سازی هیبرید و آرایه‌های تمام فلش

اچ پی انتقال را آسان می کند

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

هزینه مهاجرت و انتقال داده بیش از آن است که بتوان حدس زد. اچ‌پی این مشکل را با نرم‌افزارهای 3PAR بنام (3PAR Federation Software) را حل می‌نماید. بسادگی و با کمترین هزینه می‌توان از روی تجهیزات EMC ،IBM به ذخیره‌ساز 3PAR مهاجرت نمود، نرم‌افزار مورد بحث برای 180 روز رایگان می‌باشد.

شروع به ذخیره‌سازی تحت فلش نمایئد

تفاوت بین فناوری‌های آرایه فلش را مشاهده نمائید و یک لیست از قابلیت‌های کلیدی را برای نگاه کردن به جهان فلش کشف کنید.

جابجائی به دنیای فلش بدون معطلی

ارزش‌های مقیاس‌پذیری و محافظت با توان مالی سنجش نخواهند‌شد. بهتر آنست در مورد بازیابی داده در زمان بروز حوادث غیرمترقبه در جهان ذخیره‌سازی مبتنی بر فلش بخوانیم .

پیش‌بینی و جلوگیری از مسائل

پیش‌بینی و جلوگیری کردن از مشکلات پیش از آنکه کسب و کار ما را تحت تأثیر مخرب خود قرار دهند. تجزیه و تحلیل‌های موارد پیش‌بینی توسط InfoSight  اچ پی به شما این امکان را میدهد که عملکرد ذخیره‌ساز خود را تحت نظارت داشته باشید.

با یک متخصص ذخیره‌سازی تمام فلش و هیبرید ارتباط برقرار کنید

کارشناسان ما سوالات شما را پاسخ خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد
که فرآیند تغییر زیرساخت ذخیره‌سازی خود را آغاز کنید.
شرکت جاده ابریشم رایانه
تخصص ما مشاوره ، طراحی ، اجرا و فروش محصولات اچ پی می باشد
سایت‌های شرکت
jarco.ir
وبلاگ‌هایی که مقالات علمی و فنی شرکت در آن قرار گرفته استhttp://iranhpe.com,

logo-samandehi

با سلام من پشتیبانی مای اچ پی ای هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟ اگر سوالی دارید و مانیستیم درخواستتان را برای ایمیل زیر بفرستید support@myhpe.ir

در واتس آپ با ما در ارتباط باشید
Close and go back to page

Search