شنبه تا چهارشنبه : 9:00 - 17:30
پنجشنبه : 9:00 - 13:00
88750650
Tell
خیابان صابونچی - ایازی - پلاک19
Address

پاسخ اچ پی به Covid-19

اچ پی اعلام نمود:
عمیقاٌ به ایمنی و سلامتی کارمندان و مشتریان خود اهمیت می دهد، بدین منظور، اکثر رویدادهای میزبانی یا برنامه هائی را که به پشتیبانی مالی اچ پی قرار به برگزاریش تا تاریخ 20 آوریل 2020 بوده کنسل یا به تعویق انداخته. در این راستا ، HPE Discover 2020 طبق برنامه ریزی در لاس وگاس ، 25-23 ژوئن 2020 انجام میگردد.

Image

HPE & Microsoft Hybrid Cloud Roadshow 2020


برای اطمینان از سلامتی و رفاه حال حاضران، اچ پی و مایکروسافت در حال کار روی یک اجلاس ابر مجازی مشترک هستند، که طی هفته‌های‌ آینده در صفحه اعلامی ذیل، اعلام خواهد شد، لطفاٌ در صورت تمایل به شرکت در رویداد مجازی به آدرس ذیل مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهید.

What HPE & Microsoft want to do

اکنون جهان بهم پیوسته است، داده ها و اطلاعات به اشتراک گذاشته میشود و امنیت شالوده همه چیز در اطراف ما شده است. شرکتهای دیجیتالی نیازمند حرکت در لبه محور به صورت داده محور و ابری میباشند، این به معنای یک مدل عملیاتی جدید است که همه این موارد را با هم یک جا شامل میگردد. تحول دیجیتال بسیار فراتر از افزایش بهره‌وری  در سازمان ما دارای ارزش میباشد. لذا این در مورد فعال کردن مدل های جدید کسب و کار و منابع جدید درآمد میباشد و یا نفی انجام کارها به روش قدیمی .

Search

>